Priešlaikinė ejakuliacija

Priešlaikinė ejakuliacija gydimas

Priešlaikinė ejakuliacija – gydimas vaistais

Daugelis vaistų gali atidėti priešlaikinę ejakuliaciją. Nors nė vienas iš šių vaistų Maisto ir Vaistų Kontrolės nėra konkrečiai patvirtinti gydyti priešlaikinę ejakuliaciją, įskaitant antidepresantus, analgetikus ir Fosfodiesterazės 5 inhibitorius. Šie vaistai gali būti skiriami pagal pareikalavimą arba kasdieniniam naudojimui ir gali būti skiriamas vienas arba kartu su kitais vaistais.

  • Antidepresantai. Lietuvoje nuo priešlaikinės ejakuliacijos antidepresantai pardavinėjami pavadinimu Priligy. Tam tikrų antidepresantų šalutinis poveikis vėluojantis orgazmas. Dėl šios priežasties, selektyvių serotonino reabsorbcijos inhibitorių (SSRI), tokių kaip sertralinas (Zoloft), paroksetino (Paxil) ar fluoksetinu (Prozac, Sarafem), yra naudojami siekiant padėti atitolinti ejakuliaciją. Jei SSRI neprailgino jūsų ejakuliacijos laiko, gydytojas gali įrašyti triciklių antidepresantų klomipramino (Anafranil). Nepageidaujamas šalutinis poveikis antidepresantų gali būti pykinimas, burnos džiūvimas, mieguistumas ir sumažėjęs lytinis potraukis.

  • Analgetikai. Tramadolis (Ultram) yra vaistas paprastai vartojamas skausmui malšinti. Jis taip pat turi šalutinį poveikį, kuris atidėda ejakuliaciją. Tai gali būti rekomenduojama, kai SSRI nebuvo veiksmingi. Nepageidaujamas šalutinis poveikis gali būti pykinimas, galvos skausmas ir galvos svaigimą.

  • Fosfodiesterazės 5 inhibitoriai. Kai kurie vaistai, vartojami erekcijos sutrikimams gydyti, pavyzdžiui sildenafilis (Viagra, Revatio), tadalafilis (Cialis, Adcirca) arba vardenafilis (Levitra, Staxyn), taip pat gali padėti priešlaikinei ejakuliacijai. Nepageidaujamas šalutinis poveikis gali būti galvos skausmas, veido paraudimas, laikinas regėjimo sutrikimus ir nosies užgulimas.

Priešlaikinė ejakuliacija – gydymas konsultuojantis

Šis metodas taip pat žinomas kaip pokalbio terapiją, kurios metu yra bendraujama su psichikos specialus apie santykius ir turimą patirtį. Šie užsiėmimai gali padėti sumažinti nerimą ir rasti geresniu būdus susidoroti su stresu. Konsultacijos veiksmingumas labiausi tikėtinas kai vartojama kartu su vaistais. Tokios konsultacijos – terapijos gali užtrukti 12 mėn. kaip teigia urologai, seksologai.

Priešlaikinė ejakuliacija – gydimas kompleksinių pratimų pagalba

Egzistuoja tam tikri pratimai kurių pagalba galima pašalinti priešlaikinę ejakuliaciją nevartojant cheminių vaistų ir jokių papildomų priemonių.

Galima rasti įvairių rekomendacijų kaip atitolinti priešlaikinę ejakuliaciją PC raumens pratimų pagalba. Priartėjus prie kulminacijos yra užspaudžiamas pc raumuo, kuris šlapinimosi metu sustabdo šlapimo srovę ir tokiu principu yra atitolinama priešlaikinė ejakuliaciją taip pat.

Deja pc raumuo nepadeda išmokti valdyti susijaudinimo.

Tam, kad pašalinti priešlaikinę ejakuliaciją tau tiesiog reikia išmokti valdyti susijaudinimą sekso metu. Aš esu sukūręs video mokymus „Kaip mylėtis ilgiau“ kuriuose žingsnis po žingsnio parodau, kaip valdyti savo susijaudinimą paprastų pratimų pagalba neribotam laikui.

Video mokymus gali peržiūrėti svetainėje www.kaipilgiaumyletis.lt

Aš pats asmeniškai išsprendžiau šią problemą prieš 5 metus ir nuolat padėdavau vyrams pašalinti priešlaikinę ejakuliaciją tiesiog kompleksinių pratimų dėka.

Yra buvę atveju kai vyrams užtenka išgirsti tinkamą informaciją ir jau tą pačią naktį problema dingsta, nes pradeda valdyti savo susijaudinimą.

Jei nori visam gyvenimui pašalinti priešlaikinę ejakuliaciją lengvai ir paprastai, peržiūrėk video mokymus savo kompiuteryje kuriuos rasi svetainėje www.kaipilgiaumyletis.lt